sobota, 26 października 2013

Ludzie mówią, że..

Matka? Polka? Nie.. jeszcze raz:) Matka? Tak. Polka? Nie. My dwie matki młode, skutecznie bronimy się przed określeniem 'Matki Polki'. W tym całym świecie z naszym Skarbami nie zapominamy o sobie. 

Łamiemy stereotypy, przykład? hm! Bardzo szybki i prosty.. 'dzieci najlepiej ubierać w byle co i tak się zbrudzą' - mówimy NIE. I co nas za to spotyka?
 Ciepłe słowa, wyrazy uznania, podziw, że tak się wogóle da, ale i też są i Ci, którzy mówią.. '.. ale one są, ale one ich stroją..' Nie, Nie, Nie.. wróć ! :)

Staramy się nie tyle co łamać stereotypy, ale przede wszystkim dbać w każdym szczególe o nasze dzieci. Nie jest najważniejsze to, żeby dzieci były pięknie ubrane, ale schludnie i czysto! to priorytet.
Co za tym idzie, dbanie o szczegóły też często jest trudne, ale nie dla Nas. Więc od początku.. :)
My Matki stworzyłyśmy tego bloga modowego ( a jest takich multum :) żeby podzielić się wszystkim z Wami, żeby to fantastyczne, dodatkowe zajęcie sprawiało nam przyjemność, po to, żeby zatrzymywać te chwile poprzez zdjęcia, bo przecież ten czas tak szybko mija, a nasi chłopcy tu już nie-noworodki, tylko duże chłopy :)

Tak więc Drogie Matki i inni dla których nasz blog jest super pomysłem i tu do nas zaglądają, chciałabym powiedzieć, że wszystkie stylizacje, które prezentujemy, to:  'nie strojenie naszych chłopców' , tylko normalne stroje, na które fortuny się nie wydaje, wystarczy odwiedzić H&M, Zara, Reserved.. sieciówki mają super ceny, a gdy PRZE-ceny to już w ogóle głowa boli  ! :)
 czasem coś wylicytować, albo znaleść coś w SH i już mamy super stylizację :)

Zachęcamy do komentowania naszych postów i do przeglądania inncyh tego typu blogów, nawet w poszukiwaniu inspiracji dla siebie i swoich dzieci :)
Pod każdym postem są komentarze, klikając można dodać swój komentarz.
Wpisujemy swój komentarz i zmieniamy na 'Komentarz jako: Nazwa/Adres URL' i podpisujemy się albo anonimowo :)

Zapraszam wszystkich do obejżenia filmiku, link ponizej :)


Już jutro kolejny post ! Tym razem przepis na... 
coś słodkiego i szybkiego dla każdego ! :)
Dobrej Nocy !

Autor: Angelika 

3 komentarze:

  1. świetnie napisane!!! zgadzam się w 100%!!! gratuluje autorce!!! super blog B-)

    OdpowiedzUsuń